Apartmán Kutná Hora Dostálovi
Apartmán Dostálovi ubytování Kutná Hora Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Apartmán Dostálovi / Kutná Hora

Apartmá Dostálovi se nachází v centru města Kutná Hora, v podkroví rodinného domu, odkud je výhled do zeleně i na některé památky v okolí. Jen 5 minut chůze od chrámu sv. Barbory.

Výhodná poloha apartmá pro prohlídku všech významných památek v centru Kutné Hory. Apartmá tvoří 2 pokoje, kuchyň a koupelna s WC. Speciální nabídka - sleva při pobytu dvě noci a více.

Ubytování v Kutné Hoře
Celková kapacita plně vybaveného Apartmá Dostálovi v Kutné Hoře je 6 lůžek: apartmá 4 lůžka a přistýlka 2 lůžka. Samozřejmostí je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, TV a připojení k internetu Wifi.

Kutná Hora Apartmá Dostálovi popis 
Apartmá tvoří ložnice, hala, kuchyň a koupelna. V ložnici je dvojlůžková postel, dětská postel do 6 let, v hale jsou dvě samostatná lůžka, rozkládací gauč, připojení k WiFi, televize a výhled na Jezuitskou kolej. V kuchyni je kombinovaný sporák, chladnička, rychlovarná konev, standardní kuchyňské vybavení a výhled na Kostel sv. J. Nepomuckého. V koupelně je vana, WC, podlahové vytápění. Z koupelny je výhled na Kostel sv. Jakuba.

Dovolená v Kutné Hoře Apartmá Dostálovi
Město Kutná Hora (něm. Kuttenberg) se svým významem neodmyslitelně zapsalo do českých dějin. Historie Kutné Hory je nerozlučně spojena s dolováním stříbrných rud od druhé poloviny 13. století. Historické centrum Městské památkové rezervace spolu s kostelem sv. Barbory a kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci je od roku 1995 zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Další památky - Kostnice, Kamenný dům, Hrádek, Jezuitská kolej, Vlašský dvůr. V okolí Kutné Hory stojí za návštěvu zámek Kačina (4 km), zámek Žleby (25 km). 

Kutná Hora atrakce a zajímavosti - Prohlídka Hory završená středověkou hostinou. Kutnohorské hornictví - muzeum, prohlídka dolu (jen za příznivého počasí, duben - listopad). Sportovní areál Na Klimešce na okraji Kutné Hory - bobová dráha, čtyřkolky. Procházky a projížďky na kole okolím Kutné Hory.
Apartmán Kutná Hora Dostálovi -  je k dispozici připojení na internetApartmán Kutná Hora Dostálovi - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Kutná Hora Dostálovi - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Kutná Hora Dostálovi - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento apartmán? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Kutná Hora

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com